Srpsko popodne u PL - Rafa, šta to radiš Mitru? Tadić i Luka starteri

subota 26.08.2017.
15:25

Od 16 časova igra se još četiri meča u okviru trećeg kola Premijer lige.

Epa/Peter Powell

Današnji program počeo je utakmicom između Bornmuta i Mančester Sitija (1-2), a u nastavku ćemo gledati i naše reprezentativce koji nastupaju u Premijer ligi.

Sautempton gostuje novajliji Hadersfildu, koji je u prva dva kola osvojio maksimalnih šest bodova, a Dušan Tadić će od prvog minuta biti jedna od najvećih pretnji po gol domaćih.

Starter je i Luka Milivojević, čiji Kristal Palas dočekuje ekipu Svonsija.

Ali, za Aleksandra Mitrovića i dalje nema mesta u prvoj postavi Njukasla, kada su u pitanju premijerligaške utakmice.

U prva dva kola je presedeo ja klupi za rezerve, a Njukasl je poražen od Totenhema i Hadersfilda, uz važan detalj da ''Svrake'' još čekaju na prvi premijerligaški gol ove sezone.

U sredu je u Liga kupu dobio priliku protiv Notingema i posle samo tri minuta na terenu postigao vodeći gol za Njukasl.

Očigledno, nedovoljno da se Rafa Benitez predomisli i kada je u pitanju Premijer liga. A ako je Mitroviću za utehu, navijači su na njegovoj strani.