''Srpski Mehelen'' na korak od Lige Evrope! Kosanovićev gol za pobedu!

četvrtak 28.05.2015.
22:45

Ekipa Aleksandra Jankovića sve je bliža plasmanu u Ligu Evrope!

kvmechelen.be

Nekadašnji trener Crvene zvezde Aleksandar Janković ove sezone beleži odlične rezultate sa ekipom Mehelena, a kruna sezone trebalo bi da bude plasman u Ligu Evrope.

Mehelen je večeras odigrao prvi meč plej-ofa za plasman u Ligu Evrope protiv Šarlroa na svom terenu i trijumfovao rezultatom 2-1.

Janković je ponovo od prvog minuta računao na Dalibora Veselinovića, Ivana Obradovića i Milana Kosanovića, koji je bio i čovek odluke u ovom susretu.

Golom Sisea u 42. minutu, Mehelen je rešio u svoju korist prvo poluvreme sa 1-0, ali posle samo deset minuta igre u nastavku meča, izjednačio je Gerets.

Nerešeno je bilo sve do 86. minuta, a onda je Milan Kosanović postigao pobedonosni gol za Mehelen i tako uvećao šanse svom timu pred revanš koji je na programu 31. maja.