"Srpska" odbrana popustila pred moćnim Parižanima, nek se spremi Barsa!

petak 10.02.2017.
22:31

Bordo nije uspeo da napravi dobar rezultat i da zaustavi zahuktali PSŽ.

epa/ETIENNE LAURENT

Ekipa Unaja Emerija nastavlja da igra dobro u šampionatu Francuske, danas su bez ikakvih problema uspeli da slave protiv Bordoa na stadionu "Matmut Atlantik" sa 0:3 (0:2).

Gosti su od samog početka meča bili konkretniji rival, a prvi gol smo videli već u 6. minutu. Bilo je to remek-delo Edisona Kavanija, uhvatio je volej, prosledio loptu iza leđa Karasoa za 0:1.

Igrao se 40. minut kada je dosta toga bilo rešeno, Marko Verati je poslao loptu ka golu domaćina, Anhel Di Marija je odjednom izbio 1 na 1 sa golmanom Bordoa, samo je "bocnuo" loptu za 0:2 u velikom stilu.

Nastavak je doneo novi gol Edisona Kavanija, ponovo volej, a ovoga puta asistent sa leve strane bio je Anhel di Marija koji je ponovo odigrao dobru utakmicu.

U ovom meču su igrali srpski fudbaleri u odbrani Bordoa, Milan Gajić na poziciji desnog beka, a Vukašin Jovanović kao štoper, ali nisu imali previše uspeha protiv daleko iskusnijeg i skupljeg napada gostiju.

PSŽ svoj naredni meč igra protiv Barselone u okviru osmine finala Lige šampiona, meč je na programu u utorak...