nedelja 22.03.2015.
17:01

Srbi posle samo dva kola dokazali Kinezima kakvo fudbalsko znanje poseduju.

manisaspor.org.tr

Fudbalski klub Hebei odigrao je nerešeno 2:2 sa ekipom Janbijana u drugom kolu druge kineske lige, a strelci za domaći tim su bili srpski fudbaleri Miroslav Radović i Nenad Milijaš.

Iako je meč bio ujednačen i oba tima su napadala, prvi su gosti uspeli da postignu pogodak, ali je Radović svojim prvencem tri minuta pre kraja meča uspeo da izjednači rezultat.

Tek u sudijskoj nadoknadi je počela prava ludnica.

Prvo je Milijaš postigao prelep pogodak iz poluvoleja i činilo se da će Hebei osvojiti sva tri boda.

Međutim, samo minut kasnije gosti su uspeli da poravnaju rezultat i tako osvoje bod na teškom gostovanju.

Posle dva kola, ekipa Radomira Antića se nalazi 12. mestu sa samo jednim bodom, i očekuje ih velika borba za neko od prva dva mesta koja vode u prvu ligu Kine, što je cilj Hebeija ove sezone.