Sportingu nije mogao da pomogne ni Markec!

nedelja 18.09.2016.
23:11

Srpski internacionalac je u igru ušao sredinom drugog dela, "Lavovi" su sa njim na terenu postugli gol, ali samo utešni.

twitter.com
twitter.com

Dva velika iznenađenja danas u Portugaliji.

Najpre je Porto u gostima remizirao sa Tondelom, a sada je i Sporting poražen na gostovanju ekipi Rio Avea!

Primili su tri gola izbaranici Žorža Žezusa u roku od samo 15 minuta.

Najpre je Tarantini bio strelac u 29. minutu, potom je Guedeš pogodio mrežu Ruija Patrisija, da bi potpuni šok gosti doživeli kada je u 43. minutu Dias povisio na 3:0.

Usledila je dvostruka izmena Žezusa na startu drugog dela igre, u igru su umesto Kempbela i Alana Ruiza ušli Brajan Ruiz i Bas Dost.

Napadali su gosti iz Lisabona konstantno, u a Žezus je sve karte bacio na napad kada je u 73. minutu u igru uveo Markovića umesto Andrea.

Ta izmena je urodila plodom, srpski reprezentativac je počeo akciju u 82. minutu, koju je golom završio Bas Dost.

To je ipak bilo sve od Sportiga, te je Rio Ave na kraju slavio sa 3:1, iako je imao duplo manje šuteva od gostiju iz Lisabona.

Benfiku sutra očekuje derbi sa Bragom, u timu su i Jović i Živković, ukoliko trijumfuju popeće se na vrh tabele.