Spartak proslavio titulu, Banetu klupa i Tošiću mrvice!

sreda 17.05.2017.
22:07

Zenit i CSKA će se u poslednjem kolu boriti za plasman u LŠ. Bane bez šanse, Tošić par minuta na terenu. Gol Pejčinovića.

EPA/SERGEI ILNITSKY

Šampion se već zna, biće to Spartak iz Moskve koji na kolo pre kraja ima 10 bodova prednosti u odnosu na CSKA iz Moskve.

Spartak je i danas uspeo da slavi, na svom terenu su bili bolji od Tereka sa 3:0, a golove su postigli Glušakov (2) i Proms.

CSKA je ostao na drugoj poziciji i veliki je favorit da izbori plasman u Ligu šampiona. Oni su danas savladali Rubin sa 0:2 u gostima.

Vitinjo i Džagoev su bili strelci na ovom meču. Zoran Tošić je odigrao par minuta za goste.

Na trećem mestu se nalazi Zenit koji ima bod manje od CSKA, ali će najverovatnije igrati kvalifikacije za LE.

Oni su danas savladali ekipu Krasnodara sa 1:0 golom Dzjube u 12. minutu. Branislav Ivanović danas nije ulazio u igru.

Branko Jovičić je odigrao svih 90 minuta za Amkar protiv Arsenal Tule (0:0), Nemanja Pejčinović je postigao gol protiv Urala u pobedi svoje Lokomotive od 2:1 u gostima, Srđan Mijailović je odigrao 60minuta za Samaru u pobedi protiv Tomska od 2:0 u gostima, a igrao je i Rodić od 75. minuta za isti tim.

Dinga i Pankov nisu danas igrali za Ural.