Spajić doneo pobedu Anderlehtu!

subota 23.09.2017.
22:28

Uroš Spajić je odigrao sjajan meč za Anderleht danas protiv Beverena, uspeo je da postigne pobedonosni gol.

EPA/JULIEN WARNAND

Beveren je danas dočekao Anderleht, aktuelnog šampiona Belgije koji je očajno počeo sezonu, a pobedu su nakon preokreta slavili gosti.

Nakon prvog poluvremena Beveren je imao prednost od 1:0, gol je nakon asistencije crnogorskog fudbalera Boljevića postigao Telin.

Gosti nisu izgledali ni ovoga puta kao neko ko je osvojio šampionsku titulu i neko ko igra u Ligi šampiona, ali su nekako stigli do pobede.

Prvo je Stančiu u 75. minutu izjednačio, a 6 minuta nakon toga je asistirao Spajiću za pobedu Anderlehta.

Bio je ovo prvi gol Uroša Spajića od decembra prošle godine i utakmice protiv ekipe Šarloa.