Šou u Engleskoj - Vodili 3:0 do 87. minuta, a onda...

subota 25.03.2017.
18:51

Ekseter i Jeovil su odigrali ultra zanimljivu utakmicu, bilo je čak 3:0 za goste do 87. minuta, a onda pravi šou.

premierleague.com

Neverovatna utakmica u engleskoj Ligi 2, odnosno 4. rangu takmičenja na piramidi engleskog fudbala.

Igrali su Ekseter i Jeovil, a nakon prvog poluvremena je bilo 0:0.

Sve je izgledalo kao da će biti nezanimljivo, a onda je Zoko doveo goste u prednost od 1:0 u 62. minutu. Samo 8 minuta kasnije, Harison je postigao gol za 2:0, da bi Lejsi doneo prednost gostima od 3:0 u 78. minutu.

Branili su se gosti, branili, sve do 88. minuta kada je Viler uspeo da smanji na 3:1.

Igrao se prvi minut nadoknade kada je Braun doneo nadu domaćima, a onda je Rid u drugom minutu nadoknade uspeo da pogodi za 3:3.