utorak 15.11.2016.
22:58

Evo rezultata najzanimljivijih prijateljskih utakmica koje su igrane danas.

Beta/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Italijani i Nemci su odigrali bez golova, ali su Italijani bili nešto bolji tim danas.

Nije bilo previše šansi, najbolju su propustili Italijani u drugom poluvremenu kada je Beloti nakon sjajne varke uputio udarac ka golu, ali je lopta udarila u stativu i odbila se u polje.

Imao je i Bernardeski jednu dobru priliku, ali je ostalo0:0 u derbiju.

Igran je još jedan derbi, Englezi su umalo slavili protiv Španije, ali je na kraju bilo 2:2. Golovima Lalane iz penala i Vardija početkom drugog poluvremena domaći su vodili sa 2:0, a izjednačenje Špancima doneli su Aspas na svom debiju u 89. minutu i Isko u 6. minutu nadoknade.

Lopetegi, selektor Španije, je izveo rezervnu postavu, za razliku od Sautgejta koji je ovaj meč shvatio ozbiljno.

Otuda su Englezi bili nešto bolji rival danas, ali nisu na kraju slavili.

Reprezentacija Hrvatske je uspela da savlada Severnu Irsku s ubedljivih 3:0 golovima Mandžukića, Čopa i Kramarića koji je postigao fantastičan gol, a reprezentacija koja je u grupi ssa Srbijom, Austrija, nije uspela da na domaćem terenu slavi protiv Slovačke, bilo je 0:0.

Nije bilo golova ni u meču Francuske i Obale Slonovače.

25 Komentara

Gorčilo
Wednesday, 16.11.2016
11:18

Znači ne zna se ko je gori Englezi ili Španci. Mrtva trka između njih.

BUNTOVNIK S RAZLOGOM
09:33

Nadam se da je sa Romanjolijem sve u redu, samo nam sada jos to treba...

Samo domace
02:33

Kad se već vi niste setili, 167 utakmica legendarnog Bufona u dresu reprezentacije.. Svaka čast majstore!!!!!

Samo domace
02:31

Kad se već vi niste setili, 167 utakmica legendarnog Bufona u dresu reprezentacije..svaka čast majstore!!!!

01:09

Nemci tromo, bez volje, zivosti nimaloo. Shvatam da je prilika pruzena mladjim igracima, zatoo je Italija bila bolji rival veceras, ali Gindogan i Miler su tii koji su morali napraviti razlikuu. Sve u svemu, remi najrealniji ishod.

00:57

Mogao je Bartra umesto Naca, cistoo onako da osetii igru u reprezentaciji.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
00:46

strasan gol aspasa svaka mu cast...doktorska asistencija karvahala a isko lagano kroz noge golmanu...cudi da sautgejt nije skakao na kraju kao sto je skakao na pocetku drugog poluvremena

00:21

Opet drugi sastav osim par pojedinaca i laka pobjeda, Kramaric je IGRACINA mora igrati u nekom top klubu iako je u Hoffenheimu odlican i mora u prvih 11 repke ..Koliko smo mi nezahvalni jedina repka koja igra prelijepo i dobiva rutinski ( Sj.Irska bila dobra na Euru,doma nije izgubila preko 15 utakmica ) mi cijelo vrijeme olako to shvacamo ( vama kapa dolje više cjenite uspjehe ). Jedva cekam sljedecu utakmicu, mislim REALNO da smo u top 3 repke europe, nisam kao neki sto vicu da smo najbolji , ali ovo je realno definitivno po izdanjima i sveukupnim rezultatima

Aleksandar Saša Đukić
03:31

Sj.Irska je bila dobra na Euru koji je najveća sprdnja u istoriji fudbala.Većina tih ekipa koje su tamo bile,mislim na ove slabije i ostvarile su neki rezultat,sada se vidi koliko su zapravo očajne i prosečne.Uzmi sad npr.Wales protiv Srbije,pa onda Albaniju s Izraelom itd.

15:18

slazem se da, ali to ne mijenja cinjenicu kako dominiramo i igramo..Daleko najace ekipe na Euru su bile Italija,Hrvatska i Njemačka,ali Portugal osvoji,a Wales i Island dodu daleko..to je nogomet i sport

stevan_vasic90
00:14

Mulleru, što Italijanima niste dali 8 kom.? -.-

Неста13
02:08

Колко је само исп'о глуп у друштву Муллер с тим коментаром ,срамота!

Kristian
10:32

zato sto nisi pogledao startne postave

Bat
00:09

odlicna utakmica engleska-spanija..nije mi jasno samo kako neke prijateljske utakmice mogu da se zavre 0:0 kao nemci i italijani veceras.. igraju dve kvalitetne ekipe ne znam sta cuvaju..

Thomas Müller
18:47

cuva se taktika i znanje kad se ove velesile udare na nekom takmicenju....velesile poput nemcke i italije na prijateljskim utakmica odigrajo neku trening utakmicu....

HHadzimontagic
00:07

Englezi rudari i drvosece, igraju rudarski fudbal, cekaj cekaj cekaj da protivnik pogrijesi, cekaj cekaj da protivnik napadne, ako protivnik ne pogrijesi i ne napadne. Onda Engleska nikog ne moze dobiti. Englezi Rudari i drvosece, igraju Murinjov fudbal.

MANUTD
00:46

Znaci tvoja teorija je da uvek treba navijati i bodriti najjace. Niko drugo osim simpatizera Barselone i Spanije nema pravo na radost, samo oni, jer njihove ekipe imaju posed i napadaju? Sve ostalo su loto ekipe?

MANUTD
12:49

I znaci na svetu postoje 4 tima za koja treba navijati? Evo ja sam gledao mec siti - Barselona, ubio ih siti u drugom poluvremenu, Barselona je bila prava rudarska ekipa. Sutnuli 3 puta ka golu, dodavali se u svom sesnaestercu 45 minuta.