14:35

'Zebrete' su bile na pragu treće uzastopne pobede, ali su 'Leteći Magarici' u finišu napravili veliki preokret i upisali drugi trijumf u sezoni.

BETA/AP Photo/Massimo Pinca

Premijerni meč nedeljnog programa 4. kola Serije A odigran je na 'Friuliju', snage su odmerili Udineze i Kjevo.

Meč je završen rezultatom 1:2, premda su domaći imali prednost sve do desetak minuta pre kraja utakmice.

Crno-beli su poveli sredinom prvog poluvremena, Duvan Zapata je glavom zatresao mrežu nakon odličnog centaršuta Halfredsona sa levog boka.

Minimalna prednost Udinezea bila je na snazi do 82. minuta utakmice kada je Lukas Kastro doneo poravnanje. Asistent kod izjednačujućeg gola gostju iz Verone bio je Pelisije, koji je ušao u igru nakon sata igre.

U dubokoj sudijskoj nadoknadi Kaćiatore donosi pobedu Kjevu, Kastro je ovog puta bio u ulozi asistenta.

'Zebrete' iz četiri meča imaju 6 bodova, a 'Leteći Magarici' jedan više.