Škuletić opet dao gol, Lokomotiva opet pobedila!

Sjajan start sezone za reprezentativca Srbije i bivšeg napadača Partizana.

fclm.ru
fclm.ru

Moskovska Lokomotiva posle dva odigrana kola u ruskoj Premijer ligi ima maksimalan učinak - dve pobede, a jedan od najzaslužnijih što je to tako, jeste i naš reprezentativac Petar Škuletić.

Podsetimo, Škuletić je u prvom kolu doneo pobedu svom timu na gostovanju Mordoviji (1-0), a večeras je ponovo bio jedan od strelaca u trijumfu nad domaćim Anžijem (3-1).

Anži je poveo u 15. minutu golom Harune, a samo četiri minuta kasnije Škuletić je udarcem glavom doneo izjednačenje gostima i najavio njihov preokret u nastavku utakmice.

Do kraja, Maikon u 77. i Kasaev u 82. minutu osigurali Lokomotivi nova tri boda.

Osim Škuletića, u startnoj postavi Lokomotive bio je i naš štoper Nemanja Pejčinović, dok je na drugoj strani doskorašnji defanzivac Crvene zvezde Darko Lazić zamenjen posle samo 26 minuta igre.

Škuletićev gol možete da vidite u prilogu, a posle dva odigrana kola, na tabeli vode Zenit, Lokomotiva i CSKA sa po šest osvojenih bodova.