subota 06.05.2017.
21:54

''Kneževi'' igraju sezonu iz snova, na pragu su titule u Ligi 1.

Epa/Sebastien Nogier

Fudbaleri Monaka pobedili su u gostima ekipu Nansija rezultatom 3:0 i tako napravili ključan korak ka tituli.

Monako dva kola pre kraja ima tri boda više i meč manje od Pari sen Žermena, tako da ima i pravo na jedan kiks do kraja.

Monako je poveo autogolom Badilje već u trećem minutu, a na 0:2 povisio je Bernardo Silva u 40. minutu. Konačnih 0:3 postavio je Lemar u 86. minutu na asistenciju Mbapea.

U ostalim mečevima, Gengan je razbio Dižon rezultatom 4:0 i tako uz Nansi zakucao ovaj tim ispod crte.

Lil je na svom terenu izgubio od Meca 0:2, dok je Kaen takođe kao gost slavio nad Tuluzom rezultatom 0:1.

Monako do kraja sezone dočekuje Lil i Sent Etjen, a gostuje Renu, dok s druge strane PSŽ gostuje Sent Etjenu i čeka Kaen i nada se da će Monako kiksnuti na dve od tri utakmice.