Sjajan početak bivšeg "Zmaja" - Dražić pogodio na debiju za Mehelen

nedelja 30.07.2017.
16:30

Doskorašnji član beogradskog Voždovca Stefan Dražić odlično je startovao u novom klubu. Srbin jedini strelac za Mehelen u remiju sa Standardom.

Beta/BranislavBožić/Ev

Fudbaleri Mehelena remizirali su u nedelju sa Standardom iz Liježa (1:1) u okviru 1. kola belgijskog šampionata, a jedini gol za domaći tim postigao je Stefan Dražić.

Bivši fudbaler Voždovca doveo je Mehelen u prednost već u sedmom minutu susreta pošto je sjajno ispratio prodor saigrača po levoj strani i sačekao loptu na prvoj stativi, pa mu je ostalo da otvori levo stopalo i loptu pošalje u mrežu.

Mehelen je imao prednost samo jedan minut jer su gosti već u sledećem napadu stigli do izjednačenja preko Sa Orlanda, a ispostavilo se da je u tom momentu postavljen i konačan rezultat meča.

Za domaći tim nije nastupio Uroš Vitas koji je meč ispratio sa klupe za rezerve, baš kao i njegov sunarodnik Miloš Kosanović kojeg je Sa Pinto ostavio na klupi.