22:07

Treći večerašnji meč sedmog kola Primere bio je i najneizvesniji, ali i najefikasniji.

Sportske.net

Posle današnjih pobeda Valensije i Barselone, večeras je prvi remi viđen u duelu Eibara i Levantea.

I to kakav remi - 3:3 na kraju, posle požrtvovane igre domaćeg tima koji se nije predavao ni kada je Levante imao dva gola prednosti.

Gosti su sjajno startovali! Već posle dva minuta igre Morales je doneo prednost Levanteu, a novi šok za domaće usledio je u samom finišu prvog poluvremena, kada je Kamarasa duplirao prednost Levantea - 0:2.

Nije to obeshrabrilo novajliju u Primeri, pa je Eibar već u prvom minutu nastavka meča autogolom Lopeza prepolovio vođstvo gostiju i vratio nadu u preokret.

I onda, 70. minut, Berhon donosi veliko slavlje domaćim navijačima - 2:2, Eibar je na pragu potpunog preokreta!

Uzbuđenjima tu nije bio kraj, pošto je Kasadesus u 79. minutu ponovo vratio prednost gostima, da bi u samom finišu, u nadoknadi vremena, Piovakari spasio Eibar poraza i doneo mu veliki bod - 3:3!

Sve golove možete da vidite OVDE.

Svoj udeo u ovom remiju imao je i naš Dejan Lekić, koji je dobio priliku u poslednjih desetak minuta u ekipi Eibara.