Sjajan gol Pavlovića u Danskoj

nedelja 21.05.2017.
16:08

Napadač Kopenhagena Andrija Pavlović došao je do novog pogotka u redovima novog/starog šampiona Danske.

EPA/Mathias Loevgreen Bojesen

Kopenhagen je poražen od Lingbija rezultatom 3:1 (1:0), u meču koji za Kopenhagen nije imao rezultatski značaj, kako su već odavno obezbedili titulu.

U startoj postavi najboljeg danskog tima našla su se i dva srpska internacionalca Uroš Matić i Andrija Pavlović.

Domaći su povelu u 16. minutu preko Rigard Jensena, da bi potom u 79. došli do 2:0 preko Jonasona.

Sve dileme o pitanju pobednika je otklonio Odgard u 90. minutu, da bi dva minuta kasnije Pavlović postigao počasni pogodak za Kopenhagen.

On je odlično šutirao sa ivice kaznenog prostora, lopta se odbila od prečke i otišla iza leđa golmana domaćeg sastava.

Pavlović je najbolji strelac ekipe u plej-ofu, ovo mu je bio peti pogodak, još tri je postigao u Superligi.