petak 06.01.2017.
22:09

Fudbaleri Vest Hema i Mančester sitija sastali su se 1/32 finala FA Kupa.

Beta/BAP Photo/Rui Vieira

Nakon prvog dela igre "Građani" su vodili sa 0:3 na "Olimpijskom stadionu" u Londonu.

Najpre je Ogbona faulirao Zabaletu u kaznenom prostoru "Čekićar", a sa bele tačke je precizan bio Jaja Ture.

Bio je to 33. minut, da bi samo osam minuta kasnije, nakon centarušuta Sanje, norveški reprezentativac Nortvajt poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Neposredno pre drugog pogotka "Građana", Sofijan Feguli je mogao da vrati Vest Hem u meč, ali je promašio prazan gol.

Potpuno potištenog domaćina dotukao je Silva, samo dva minuta kasnije, kada je nakon pasa Sterlinga najpre "zalomio" Adrijana, i pogodio nebranjenu mrežu.

Na samom startu drugog poluvremena, Aguero je skrenuo jedan udaraca Jaje Turau u mrežu Adrijana za 4:0.

Golove pogledajte OVDE, a u nastavku pogeldajte katasrofalan promašaj Fegulija.