Siti beži Liverpulu, Kolarov strelac!

subota 25.04.2015.
20:22

Mančester Siti je imao dva gola prednosti protiv Aston Vile, Vila je stigla, ali je pobedu Manuelu Pelegriniju doneo Fernandinjo. Građani, makar na kratko, na drugom mestu.

Beta/AP Photo/Jon Super

Ekipa Manuela Pelegrinija ima dosta problema u ovom trenutku, ali su uprkos svemu uspeli da savladaju Aston Vilu.

Ekipa Tima Šervuda imala je danas veliki peh, Mančester Siti nije igrao lepršavo, čak možemo reći da su igrači Aston Vile bili u potpunosti ravnopravni sa igračima Mančester Sitija.

Samo tri minuta je trebalo "Građanima" da dođu u prednost.

Odbrambeni igrač Aston Vile je vratio loptu do Breda Guzana, a ovaj je veoma nespretnom intervencijom ostavio loptu Serhiju Agueru koji postiže gol za prednost Mančester Sitija - 1:0.

Igralo se na sredini terena do kraja prvog poluvremena, nije bilo nekih preterano dobrih prilika na obe strane osim jednog šuta Kristijana Bentekea u 27. minutu igre kada je Hart odlično odbranio.

Igrao se 66. minut kada je Aleksandar Kolarov doveo ekipu Mančester Sitija u prednost od 2:0. Izveo je slobodan udarac na sebi svojstven način, pogodio je sam ugao gola golmana Guzana.

Ipak, samo minut je bio potreban igračima Aston Vile da smanje rezultat. Kleverli je bio strelac, igrao se 68. minut, a igra Mančester Sitija nije bila ubedljiva.

Pred sam kraj meča videli smo najviše uzbuđenja.

Prvo je Karlos Sančez izjednačio na 2:2 za veliku radost gostiju sjajnim potezom nakon kornera, da bi Fernandinjo bio taj koji je doneo pobedu Mančester Sitiju.