17:24

Pobede Volfsburga, Gladbaha i Leverkuzena, u Kelnu bez pobednika.

BETA/AP Photo/Michael Probst

Fantastični Volfsburg u meču sa Verderom iz Bremena.

Ekipa Ditera Hekinga je od samog starta stavila do znanja protivniku iz Bremena da nema šanse u današnjem duelu. Već u 11. minutu su stigli do prednosti preko Galveza (ag.), da bi do kraja poluvremena Kruze postigao još jedan za veliku prednost domaćih.

U drugom su protivnika dokusurili Vieirinja, Gilavođi, Bas Dost i ponovo Kruze za konačnih 6:0.

Keln je igrao ponovo bez Miloša Jojića koji je presedeo na klupi, a pobednika u duelu protiv Majnca nije bilo, bilo je 0:0 iako je domaćin bio dosta konkretniji.

Menhengladbah je uspeo da pobedi neugodni Hanover koji se držao sve do 84. minuta meča.

Borusija je došla do prednosti od 1:0 golom Traorea u 34. minutu, Zobih je izjednačio na 1:1, da bi Rafael u pomenutom 84. minutu doneo pobedu domaćinima.

U duelu Leverkuzena i Frankfurta u Frankfurtu gosti su došli do prednosti od 2:0 golovima Ćićarita, da bi Slobodan Medojević glavom na asistenciju Štendere postigao lep gol za 1:2.

Ipak, pobedu gostima donosi Čalhanoglu u 72. minutu na asistenciju Kevina Kampla.

Pogledajte na kraju gol našeg internacionalca.