Šibasaki najavio senzaciju protiv Reala, a onda se Ronaldo ''naljutio''...

nedelja 18.12.2016.
12:48

Šok na kraju prvog, još veći na početku drugog poluvremena za Real Madrid, oba puta u režiji Gakua Šibasakija!

Beta/AP Photo/Eugene Hoshiko

Kao da im izjednačujuči gol u poslednjim trenucima prvog poluvremena nije bio dovoljna opomena, fudbaleri Reala dozvolili su Šibasakiju da i posle par minuta u nastavku meča ponovo zatrese njihovu mrežu i donese potpuni preokret ekipi Kašime Antlersa - 1:2.

Ali, nije dugo trajala njihova radost, pošto su Madriđani već u 58. minutu iznudili jedanaesterac, koji je u gol pretvorio Kristijano Ronaldo, snažnim i preciznim udarcem u donji desni ugao gola Kašime - novo izjednačenje, 2:2!

OVDE možete da pogledate golove iz prvog poluvremena, a prilogu su i ova dva pogotka s početka drugog.

Šibasaki - 1:2