22:35

Sevilja za 10 minuta napunila mrežu Malage u derbiju Andaluzije!

twitter.com
twitter.com

Kakav meč ekipe Horhea Sampaolija, u 24. minutu bilo je 0:0, a u 35. na semaforu je stajalo 4:0!

Fudbaleri Sevilje deklasirali su na svom ''Ramon Sančez Pishuanu'' ekipu Malagre rezultatom 4:1 (4:0) u 16. kolu Lige Primere.

Sevilja je u razmaku od samo 10 minuta postigla sva četiri pogotka i rešila pitanje pobednika već u prvom poluvremenu.

U 25. minutu, Vijeto je iskoristio asistenciju Nzonzija i načeo mrežu Malage, a već tri minuta kasnije isti igrač je povisio na 2:0.

U 34. minutu posle kontre, Ben Jeder je iskoritio pas Merkada za 3:0, a samo 50 sekundi kasnije, Vitolo povisuje rezultat na 4:0.

Drugo poluvreme bila je puka formalnost za domaće, iako su u 61. minutu ostali sa igračem manje, pošto je Adil Rami zog gluposti doio dva žuta kartona u dve sekunde, više o tome OVDE.

Sevilja je sada druga na tabeli sa 33 boda, dva više od Barselone koja u nedelju dočekuje Espanjol.