subota 10.01.2015.
20:27

Tim iz Udina nije uspeo da dobije ni četvrtu utakmicu zaredom.

Beta/AP Photo/Paolo Giovannini

Osamnaesto kolo italijanske Serije A otvorili su večeras Sasuolo i Udineze. Meč je završen bez pobednika, rezultatom 1-1, a oba gola postignuta su već u prvih dvadesetak minuta.

Domaći tim je poveo posle 15 minuta igre, a strelac je bio sve bolji Simone Zaza, kome je ovo bio već sedmi gol u sezoni. On je na pravi način ispratio akciju svog tima po desnoj strani i iz neposredne blizine sproveo loptu u mrežu - 1:0.

Ipak, vođstvo ekipe Sasuola je potrajalo samo deset minuta, a onda je Siril Tero, posle odličnog dodavanja Alana, sa nekih 12 metara iskosa sa desne strane poslao loptu u suprotni ugao - 1:1.

U nastavku meča, domaći su bili opasniji. Simone Zaza je imao još jednu dobru priliku u finišu prvog poluvremena, zatim je pripretio i u 71. minutu, kao i Berardi u dva navrata tokom drugog poluvremena.

Ali, gosti su se odbranili i odneli bod u Udine.