Serija A - Sasuolo ne staje, Lacio posustaje!

subota 29.11.2014.
22:44

Večeras odigrane prve dve utakmice 13. kola italijanske Serije A. Celom plenu raduje se samo Sasuolo.

Sportske.net

Sve zapaženija ekipa Sasuola nastavlja svoj uspon na tabeli Serije A. U večerašnjoj prvoj utakmici 13. kola na svom terenu su bili bolji od Verone i na kraju slavili sa 2:1, što im je četvrti trijumf od početka sezone, a treći u poslednjih pet mečeva.

Početak meča nagoveštavao je drugačiji ishod, pošto je golom Morasa Verona povela sa 1-0 već posle sedam minuta igre.

Gosti su i na poluvreme otišli sa minimalnom prednošću, ali je u nastavku usledio preokret Sasuola.

U petom minutu drugog poluvremena, Sansone je doneo izjednačenje domaćima, a sva tri boda Taider u 77. minutu - 2:1.

Veroni je ovo drugi uzatsopni poraz, a u poslednjih pet mečeva nemaju nijedan trijumf.

Golove sa ove utakmice možete da pogledate OVDE.

Večerašnji program u Seriji A zaključili su Kjevo i Lacio u Veroni, ali su razočarali u utakmici bez golova - 0:0.

Rimljani su tako prekinuli niz od dva uzastopna poraza, ali sigurno ne mogu da budu zadovoljni ni samo jednim bodom večeras.

Akteri ovog meča bili su i Ivan Radovanović, koji je odigrao svih 90 minuta za Kjevo, i Filip Đorđević, koji je predvodio napad Lacija od starta utakmice, ali nije bio efikasan. U poslednjih desetak minuta zamenio ga je veteran Miroslav Klose.