Serija A - Moćni Kaljari!

subota 25.10.2014.
17:02

Osmo kolo Serije A počelo je danas ubedljivom pobedom Kaljarija na gostovanju Empoliju.

Sportske.net

Tim sa Sardinije je danas završio sav posao posle 45 minuta igre, kada je postigao sva četiri pogotka u trijumfu rezultatom 4-0!

Tačnije, samo 15 minuta je trebalo Kaljariju da četiri puta zatrese mrežu golmana Bazija, od 30. do 45. minuta igre.

Seriju je započeo Marko Sau u 31. minutu, da bi samo pet minuta kasnije prednost Kaljarija duplirao Avelar - 0:2.

Domaći se još nisu oporavili od ovog šoka, a dva minuta kasnije ekipa Kaljarija je iznudila i penal, koji u gol takođe pretvara Avelar.

A da Empoli bude potpuno nokautiran u ovom meču potrudio se Ekdal u samom finišu prvog poluvremena - 0:4.

Kaljariju je ovo tek druga pobeda u sezoni, a interesantno je da su prvu ostvarili takođe na gostovanju i takođe ubedljivo, protiv Intera u petom kolu (4-1).

Golove sa današnje utakmice možete da pogledate OVDE.