Serija A - Lacio nastavlja da tone!

Autor: Janko Glavonjić
četvrtak 25.09.2014.
22:42

Loš start Lacija u Seriji A je postao očajan, pošto su večeras u Rimu poraženi od Udinezea rezultatom 0:1 (0:1).

Beta/AP Photo/Gregorio Borgia

Fudbaleri Lacija zabeležili su i treći poraz u četiri meča u Seriji A. Poraženi su od Udinezea sa 0:1 u sred Rima, a jedini gol postigao je Siril Tero u 27. minutu.

Možda bi stvari bile drugačije da su samo nekoliko minuta pre Felipe i Klose bili bolje u završnici, ali njihovi udarci su završili pored gola i u rukama golmana Karnezisa, a odmah potom stigla je i kazna preko Teroa.

Vidmer je sjajnim dodavanjem pronašao Teroa u šesnaestercu, on je izdržao duel sa odbranom Lacija i poslao loptu u mrežu.

Posle tog pogotka Udineze je prosto zaključao prilaz svom golu.

Odmah na startu drugog poluvremena srpski reprezentativac Đorđević ušao je u igru umesto Felipe Andersona, imao je i jednu solidnu priliku u 49. minutu, ali je uputio udarac po sredini gola, koji je bio lak plen za Karnezisa.

Filip je imao još jednu priliku u poslednjih 15 minuta meča, uputio je snažan šut koji je na njegovu žalost blokiran.

Sve je u drugom poluvremenu polazilo od Kandreve, ali se Udineze dobro branio i na kraju odbranio, ostalo je 0:1 za brigu Lacijala...