Serija A - Đenova prekinula pobednički niz

nedelja 09.11.2014.
14:38

Posle tri vezana trijumfa, Đenova danas remizirala na gostovanju Kaljariju, koji je propustio veliku priliku i da pobedi.

Sportske.net

U prvom meču nedeljnog programa Serije A, Kaljari i Đenova su danas remizirali rezultatom 1-1.

Tim sa Sardinije je poveo već posle 16 minuta igre, golom Farijasa, a na asistenciju Rozetinija.

Ovaj rezultat je ostao na snazi do osmog minuta nastavka, kada je Rozetini autogolom vratio goste u igru - 1:1.

Domaći su do pobede mogli u 75. minutu, kada je Sturaro skrivio jedanaesterac, zaradio crveni karton, ali je šut Avelara sa bele tačke zaustavio Perin.

Kaljari nije uspeo da do kraja iskoristi ni prednost igrača više, pa jedan bod odlazi u Đenovu.