ponedeljak 04.05.2015.
22:35

U ponedeljak odigrana poslednja utakmica 34. kola italijanske Serije A.

Beta/AP Photo/Fabrizio Giovannozzi

Utakmicom između Kaljarija i Parme večeras je kompletirano 34. kolo Serije A. Domaći tim, koji još uvek gaji nadu u opstanak, savladao je davno otpisane goste rezultatom 4-0.

Sav posao  je domaći tim završio već u prvom poluvremenu, kada je golman Parme jakobuči čak tri puta savladan.

Posle samo tri minuta igre, Kaljari je poveo golom Ekdala, da bi deset minuta kasnije Farias duplirao vođstvo domaćina.

Da Kaljari na poluvreme ode sa sigurna tri gola prednosti pobrinuo se M'Poku u 38. minutu, a u nastavku je tačku na ovaj meč stavio hrvatski internacionalac Duje Čop, svojim pogotkom u 63. minutu za konačnih 4-0.

Golove možete da vidite OVDE, a još dodajmo i da je na golu Kaljarija i večeras bio reprezentativac Srbije Željko Brkić.

Ovom pobedom, Kaljari je stigao do 27 osvojenih bodova na 18. mestu na tabeli, iza Atalante koja ima 33. Parma je poslednja sa 16 bodova.