Autor: Beta Beta
subota 30.01.2016.
20:07
Izvor: Beta

Fudbaleri Atalante i Sasuola odigrali su večeras nerešeno u Bergamu nerešeno 1:1 u utakmici 22. kola italijanske Serije A.

Beta/Paolo Magni/ANSA via AP Photo

Sasuolo je poveo u 27. minutu golom Domenika Berardija posle jednog dodavanja s desne strane.

Samo pet minuta kasnije golman Sasuola Andrea Kosilji oborio je Hermana Denisa u šesnaestercu, pa je arbitar dosudio jedanaesterac za Atalantu.

Denis je izveo penal, ali je njegov udarac odbranio Kosilji. Lopta se, međutim, odbila do 36-godišnjeg napadača Atalante koji je potom lako doneo izjednačenje - 1:1.

Do kraja susreta nije bilo pravih prilika za gol, pa nije bilo ni promene rezultata.

Sasuolo posle 22 odigrane utakmice zauzima sedmo mesto sa 33 boda, dok je Atalanta na 11. poziciji sa 27.