18:11

Škotski velikan ove sezone uopšte ne blista, ni na evropskoj, ali ni na domaćoj sceni.

Beta/AP Photo/PA, Danny Lawson

Doskora je bilo nezamislivo da ovaj tim vidimo ispod drugog mesta na tabeli škotskog šampionata, ali ove jeseni se ta slika promenila, iako u konkurenciji još uvek nema Glazgov Rendžersa.

Danas je Seltik igrao meč devetog kola škotske Premijer lige i doživeo drugi poraz, i to na svom terenu protiv Hamiltona.

Gosti su slavili sa 1:0, golom Kroforda u 49. minutu, a trener domaćeg tima i pored negativnog rezultata nije pružio priliku našem Stefanu Šćepoviću, koji je svih 90 minuta proveo na klupi za rezerve.

Hamilton je ovom pobedom izbio na čelo tabele sa 20 bodova, ispered Dandi Junajteda sa 19, dok je Seltik šesti sa 14 bodova i utakmicom manje.