Selta za minut raspršila snove Vasiljevićevoj Osasuni!

nedelja 19.02.2017.
20:23

Fudbaleri Selte iz Viga slavili su u susretu 23. kola španske Primere protiv ekipe Osasune.

screenshot - Youtube.com

Na kraju je na "Balaidosu" bilo ubedljivih 3:0 (1:0), iako je domaćin imao minimalnu prednost sve do 88. minuta.

Povela jo je domaćin golom Sista u 23. minutu utakmice, danskom fudbaleru je asisterirao iskusni Đuzepe Rosi.

To je bilo sve od prvog dela igre, a gosti iz Pamplone su zaigrali nešto bolje u nastavku, te je meč u drugih 45 minuta bio sasvim izjednačen.

Ipak, sve sumnje o pitanju pobednika otklonio je Hozabed u 88. minutu, kada je pogodio mrežu gostiju za 2:0, na asistenciju Čileanca Dijaza iz kornera.

Samo minuta kasnije, majstorija Jaga Aspasa. Strelac drugog gola poslao je odličnu loptu ka bivšem napadaču Liverpula, koji majstorskim lob udarcem vara golmana gostiju i postavlja konačan rezultat.

Selta je nakon ovog susreta deveta sa 33 osvojena boda, dok je Osasuna i dalje poslednja sa samo 10 bodova iz 23 odigrana susreta.