Selta u seriji poraza!

petak 19.12.2014.
22:49

Ekipa Selte zabeležila je još jedan poraz u Primeri pošto je poražena od ekipe Almerije sa 1:0 na svom terenu.

Sportske.net

Fudbaleri Selte doživeli su još jedan poraz ove sezone, peti uzastopni i trenutno su ekipa koja je u najlošijoj formi u španskoj Primeri.

Jedini gol na ovom meču videli smo u prvih 20 minuta, tačnije u 17. minutu, kada je nakon sjajno povučene kontre fudbalera Almerije po desnoj strani lopta bila upućena u sredinu, a Fontas, fudbaler domaćih, je veoma nespretno intervenisao i doveo goste u vođstvo.

Ostaje nejasno da li je to bio autogol Fontasa ili je Hemed ipak uspeo da stigne loptu koja je išla ka golu.

Selta je nastavila sa napadima, bila je dosta bolja ekipa danas, ali je gol nije hteo.

Najbolju priliku propustio je Nolito kada iz kaznenog udarca nije ubacio loptu u mrežu, Hulijan je odbranio njegov šut.

Nemanja Radoja je za Seltu odigrao 56 minuta.