subota 08.11.2014.
23:59

Ekipa Selte nije uspela da pobedi ekipu Granade u okviru 11. kola španske Primere.

Beta/AP Photo/Manu Fernandez

U poslednjim utakmicama današnjeg dana kada se radi o španskoj Primeri jedino je Malaga zabeležila pobedu. Oni su kao domaćini savladali Eibar sa 2:1.

Bila je ovo utakmica  u kojoj smo videli preokret, Aruabarena je pred kraj prvog poluvremena doveo goste u vođstvo i tako potvrdio odličnu formu u kojoj se nalazi, da bi domaći u drugom poluvremenu preko Huanmija i Amrabata pobedili. Drugi gol su postigli  nakon diskutabilnog penala, crveni karton je dobio Navas iz Eibara, bilo je dosta protesta, ali oni nikako nisu urodili plodom.

Igrao se 89. minut, gosti nisu stigli da se oporave.

Selta i Granada su igrali manje zanimljiv meč, gde je Selta napadala, ali gde domaća ekipa nije uspela da probije bedem gostiju.