nedelja 16.04.2017.
22:39

Utakmicom u Granadi kompletiran večerašnji program u španskoj Primeri.

Epa/Salvador Sas

U poslednjoj večerašnjoj utakmici 32. kola Primere, Selta je kao gost ubedljivo savladala ekipu Granade, predvođenu novim trenerom Tonijem Adamsom, rezultatom 3:0.

Tim iz Viga je do vođstva došao u 23. minutu utakmice, kada je Hozaved Sančez posle akcije Buvea savladao Očou, a nade domaćih da mogu da izbegnu poraz potrajale su sve do 73. minuta.

Tada je Marselo Dijaz odlično izveo slobodan udarac, poslao je loptu pod prečku i prednost Selte je duplirana.

A da trijumf gostiju bude još ubedljiviji, pobrinuo se Buve, koji je samo tri minuta kasnije pogodio za konačnih 3:0.

Selta je tako prekinula mini-seriju od dva uzastopna poraza, sada na 10. mestu na tabeli ima 44 osvojena boda, dok je Granada i dalje pretposlednja sa samo 20 bodova na svom kontu.

Naš Nemanja Radoja večeras nije bio u startnoj postavi Selte, ali je dobio priliku da odigra poslednjih dvadesetak minuta.