Šćepović pokrenuo Seltik!

ponedeljak 05.01.2015.
23:00

Stefan Šćepović je ponovo dokazao da mu je mesto u startnoj postavi Seltika. Još jedan njegov pogodak, kojim je potvrdio pobedu svog tima na gostovanju Kilmarnoku.

celticfc.net

Potencijalni srpski reprezentativac Stefan Šćepović večeras je u potpunosti opravdao poverenje svog trenera, koji mu je dao prednost u startnoj postavi umesto do sada standardnog Guidetija.

Seltik je kao gost savladao Kilmarnok sa 2-0, a Šćepović je bio strelac drugog pogotka u 72. minutu. Prethodno je Izagire u 36. minutu doveo tim iz Glazgova u vođstvo.

Ovom pobedom Seltik je prekinuo seriju slabijih rezultata u poslednje vreme (poraz od Dandija, pa remi sa Ros Kauntijem) i ponovo uhvatio priključak sa vodećim Aberdinom.

Posle 20 odigranih kola, Aberdin vodi sa 43 boda, a Seltik ima bod manje i utakmicu manje.