Sarabia majstorijom doneo Sevilji tri boda

subota 15.10.2016.
14:51

U drugoj utakmici 8. kola Primere Sevilja je kao gost uspela da slavi protiv Leganjesa sa 2:3. Pobeda Sevilje na gostovanju u Primeri nakon maja 2015. godine.

Beta/AP Photo/Efrem Lukatsky

Leganjes je danas po mnogima bio bolji protivnik od Sevilje, ali nije uspeo da materijalizuje svoju nadmoć na terenu.

Domaćin je gubio od Sevilje sa 2:0, ali su veoma brzo uspeli da stignu do izjednačenja, što im, opet, nije bilo dovoljno za bod.

Sevilja je golom Vaskeza u 25. minutu stigla do prednosti, da bi Samir Nasri uspeo da povisi na 2:0 u 58. minutu. Sevilja je do tada uspela da iskoristi sve svoje prilike na meču, dok domaćima ništa nije polazilo za nogom.

Ipak, tada sledi blickrig domaćih, preko Timora i Šimanovskog su uspeli da stignu do izjednačenja u roku od samo dva minuta, ali je to bilo sve što su uspeli danas.

Usledio je najlepši trenutak na meču, lopta se odbila do Pabla Sarabije koji zakucava loptu u mrežu iz velike udaljenosti za nova tri boda Sevilje.