Šaponjić doneo tri boda lisabonskim "Orlovima"

ponedeljak 12.09.2016.
10:16

Srpski internacionalac Ivan Šaponjić doneo je B timu Benfike sva tri boda u duelu sa Akademikom. Bivši napadač Partizana pogodio je u 70. minutu meča i postavio konačan rezultat.

record.xl.pt/Carlos Gonçalves

Drugi tim lisabonske Benfike vezao je za vikend treću uzastopnu pobedu u portugalskoj Segundi, a srpski internacionalac Ivan Šaponjić konačno je otvorio golgeterski saldo u novoj sezoni.

Benfika je slavila rezultatom 2:1 (1:1) u duelu sa Akademiko Viseuom a bivši napadač Partizana postigao je pobedonosni gol za domaće u 70. minutu susreta.

Omladinski reprezentativac Srbije primio je loptu na nekih dvadesetak metara od gola i video da je golman napustio liniju pa je lob udarcem uspeo da pogodi protivničku mrežu.

Bio je to prvi gol Ivana Šaponjića u novoj sezoni a šestu za drugi tim Benfike za koji nastupa od početka tekuće godine.