Šalke izgubio Ligu šampiona!

petak 24.04.2015.
22:21

Minimum 12 bodova biće između Šalkea i mesta koje vodi u Ligu šampiona nakon ovog meča. Štefan Bel junak domaćina.

Beta/AP Photo/Michael Probst

Defanzivac Majnca sa dva gola doneo je danas svojoj ekipi tri boda protiv ekipe koja se bori za Ligu šampiona.

Ipak, te borbe nakon ovog meča više neće biti, to je sigurno, pošto Šalke kasni za Borusijom iz Menhengladbaha čak 12 bodova uz utakmicu više od njih.

Majnc je slavio danas rezultatom 2:0, a oba gola su postignuta u intervalu od tri minuta u prvom poluvremenu. Junak je Štefan Bel, čovek koji je skoro celu svoju karijeru fudbaler Majnca.

Jedan od tragičara jeste i Matija Nastasić koji je loše reagovao kod prvog gola.

Imale su obe ekipe prilike do kraja meča, sevale su stative i prečke, ali rezultat se nije promenio do samog kraja meča, Majnc slavi tri boda.

Golove sa ovog meča možete pogledati OVDE.