23:11
Izvor: Beta

Izabranici Mauricija Sarija perfektni i nakon trećeg kola.

Epa/Claudio Giovannini

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na gostujućem terenu Bolonju sa 3:0 (0:0), u utakmici trećeg kola italijanskog prvenstva i ostvarili treću pobedu.

Nisu uspeli Napolitanci da dođu do gola u prvih 45 minuta, a u prednost ih je doveo u 66. minutu Hosea Kaljehon.

Vođstvo je udvostručio Dris Mertens u 83. minutu, a konačan rezultat postavio je Pjotr Zjelinski u 88. minutu.

Napoli se vratio na drugo mesto na tabeli i ima devet bodova isto koliko i prvoplasirani Juventus, ali i kao Inter na trećem mestu.

Bolonja je pretrpela prvi poraz u prvenstvu i sa pobedom i remijem zauzima deveto mesto na tabeli sa četiri boda.