Rusija - Ufa prekinula seriju Bambija i ''Armije''

nedelja 26.10.2014.
14:33

Iznenađenje dana u ruskoj Premijer ligi priredila je ekipa Ufe, koja je bila na pragu pobede nad aktuelnim šampionom, ali su ''Armejci'' iz penala u finišu uspeli da izvuku bod.

pfc-cska.com

Ovog vikenda na programu je 11. kolo ruske Premijer lige, a najviše uzbuđenja doneo je duel Ufe i CSKA, koji je završen rezultatom 3-3.

Domaći tim je tri puta dolazio u vođstvo, ali su gosti tri puta uspevali da izjednače. Prvi gol za Moskovljane je postigao Berezucki u prvom, a preostala dva Naćo, koji je u drugom poluvremenu dva puta bio precizan sa bele tačke, a konačan rezultat postavio je bukvalno u poslednjim trenucima meča, u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Naš Zoran Tošić nije bio među starterima u ekipi CSKA, ali je dobio priliku od 75. minuta, kada je zamenio Musu.

Moskovljani su ovim remijem prekinuli sjajnu seriju od pet vezanih pobeda, ali su zadržali drugo mesto na tabeli sa 25 bodova, jednim manje od Zenita, koji ima i utakmicu manje.

Golove iz utakmice Ufa - CSKA možete da pogledate u prilogu, a ovo su ostali rezultati do sada završenih mečeva 11. kola: