utorak 11.07.2017.
20:57

Fudbaleri Milana slavili su na prvom prijateljskom susretu u okviru priprema za narednu sezonu.

Epa/GIORGIO BENVENUTI

Izabranici Vinćenca Montele, ojačani sa pet novih igrača (Andre Silva i Andrea Konti se nisu još uvek priključili timu zbog obaveza u reprezentaciji) slavili su na startu priprema protiv švajcarskog Lugana.

Na kraju je bilo 0:4 (0:1) za "Rosonere".

Montela je izveo sledeći sastav: Storari, Abate, Musaćo, Paleta, R. Rodrigez, Bertolaći, Kesi, Montolivo, Čalhanoglu, Borini, Kutrone.

Poveli su fudbaleri Milana već u drugom minutu, nakon lepe akcije strelac je bio mladi Kutrone.

Do kraja prvog dela igre nije bilo golova, a na 2:0 povisio je u 64. minutu mladi rezervista Kroćata.

Treći gol na meču bio je delo iskusnog Hozea Sose u 83. minutu, nakon sjajne lopte Maurija.

Konačan rezultat je u prvom minutu sudijske nadoknade postavio Paragvajac Gustavo Gomez.