''Rosoneri'' opet razočarali...

nedelja 02.11.2014.
22:40

Palermo odneo ceo plen sa San Sira, sav posao završen već u prvih pola sata. Milan već treću utakmicu bez pobede...

Beta/AP Photo/Antonio Calanni

Fudbaleri Milana doživeli su večeras drugi poraz od početka sezone, i to na svom trenu od Palerma - 0:2!

Već sam početak meča nagovestio je da se Milanu ne piše dobro u večerašnjem meču. Posle samo tri minuta igre, zbog povrede je van terena morao Aleks, umesto koga je u igru ušao Zapata.

I onda, u 23. minutu početak kraja za ''Rosonere'' u ovom susretu. Posle kornera za goste sa desne strane, baš Zapata nespretno reaguje u kaznenom prostoru i šalje loptu u sopstvenu mrežu - 0:1.

Samo tri minuta kasnije, novi šok za navijače Milana. Dibala je posle dodavanja Bareta, nezadrživo krenuo ka golu Milana, prošao je nemoćnog Zapatu i onda rutinski savladao Dijega Lopeza - 0:2.

U nastavku je trener Milana Pipo Inzagi pokušao uvođenjem El Šaravija i Pacinija da nešto promeni, ali efekta nije bilo, pa Palermo nosi na Siciliju sva tri boda.