Ronaldo: ''Znali smo da će ih jedan gol ubiti''

14:15
Izvor: Beta

Fudbaler Real Madrida Kristijano Ronaldo rekao je da je u duelu protiv Atletika u polufinalu Lige šampiona presudilo iskustvo njegove ekipe.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

"Znali smo da ćemo ih jednim pogotkom ubiti. Imamo više iskustva i to smo pokazali. Sve je moguće, ali bili smo odlični kao tim, stvarno smo jaki. Igrači su bili veoma dobri, i oni koji igraju više i oni koji su manje na terenu", rekao je Ronaldo za španske medije.

Fudbaleri Real Madrida plasirali su se sinoć u finale Lige šampiona, iako su izgubili na gostujućem terenu od gradskog rivala Atletika sa 1:2, u revanš utakmici polufinala.

Real je tako sa 4:2 eliminisao Atletiko, pošto je u prvom meču na svom terenu pobedio sa 3:0.

Atletiko je poveo u 12. minutu golom Saula Nigesa, a vodjstvo je udvostručio Antoan Grizman iz jedanaesterca u 16. minutu. Gol za Real postigao je Isko u 42. minutu.

"Nismo se uplašili ni u jednom momentu. Mi smo Real. Primili smo dva gola na početku, ali bili smo bolji tim do kraja utakmice