Ronaldo: "U nedelju ću plakati od sreće"

Autor: Beta Beta
četvrtak 07.07.2016.
00:08
Izvor: Beta

Kapiten fudbalske reprezentacije Portugala Kristijano Ronaldo izjavio je da će u nedelju plakati od sreće posle finala Evropskog prvenstva.

Beta/AP Photo/Martin Meissner

"Ekipa je uradila čudesan posao plasmanom u finale. U nedelju ćete me videti kako plaćem od sreće. Uvek sam govorio da želim da osvojim nešto sareprezentacijom. Već 13 godina igram na najvišem nivou. Statistika ne laže i prirodno je što smo u finalu", rekao je Ronaldo.

Portugal je večeras pobedio Vels sa 2:0 i tako se plasirao u finale Evropskog prvenstva u Francuskoj.

U drugom polufinalu sastaju se Nemačka i Francuska.

51 Komentara

Casus Luciferi 60:12
Thursday, 07.07.2016
17:12

Ronaldo je kraljina! najbolja atleta bre! kakav lebron kakvi bakraci! kakav gol je dao juce covek! zelim da osvoji vec jednom!

proyectant
06:14

Vec 13 godina igram na najvecem nivou. STATISTIKA ne laze. Hahahahahahah. :D Panj igrac. Ne zna sta je dribling 7 godina. :D Je l statistika i tu ne laze ?

09:38

Iz kog ? Sto su Nani i Sanchez najbolji igraci Portugala na ovom EP ?

NIKE
21:29

Zaboravio si i Esada kontru, mada on se penzionisao kako je Messi protiv Čilea pogodio 20ti red tribina iz penala.

01:02

Nadam se da ce Portugal ili Nemacka osvojiti zbog igraca Reala,ali posto mi i nisu nesto nemci dragi(a i kako da budu..) nadam se da ce portugal osvojiti. :)

MANUTD
01:01

Era Ronalda u reprezentaciji: 7 turnira, 4 polufinala, 2 finala. Pre njega: 21 ispadanje u kvalifikacijama, 6 turnira, 3 polufinala. Stvarno klasa.

AfricaLoF
08:37

Decacima sa crtama karaktera devojcica to ne mozes dokazati. Postoje oni koji navijaju za odredjeni klub zbog igraca, a ne zbog samog kluba. U tome je razlika izmedju pravih navijaca i onih koji su prolazni.

John McClane
09:55

Dzabe mu sve ako ne osvoji. :D Lagan zdrijeb ih je doveo do ovog finala, a ne on. Realno po vrijednosti na transfermarktu sve ove reprezentacije su smijesne naspram njih, ne racunajuci Hrvatsku.

Catalunya <3
01:00

Čisto sumnjam da će plakat' od sreće, nego on već opravdava poraz od Francuske/Njemačke... :p

Daniel Ager
11:50

a kako onda gdessi može da opravdava svoju penziju u reprezentaciji i ako je sam promašio penal

13:09

Katalonija? Zasto ne stavis Kosovo ako si iz Srbije ili Republika Srpska ako si iz Bosne? :'D

00:22

Postujem ga kao igraca, ali da osvoji nesto sa reprezentacijom nije zasluzio ni sekunde, posebno ne ovde na ovom evropskom, bio bi to najveci samar fudbalu u poslednjih 10 godina, gore od onog poraza Brazila 7-1 da naglasim da ne govorim o tome kako on nije zasluzio da osovji nesto kao individualac, vec Portugal kao tim nije zasluzio vise od grupne faze

chaki
05:28

O kakvim ti zaslugama pricas?grupu su prosli tako kako su prosli,ali ovo dalje nema sta da im se zameri ni malo,nemoj mi samo reci da su vise zasluzili hrvatska ili poljska jer nisu,a pogotovo vels veceras...

Phenomenal
07:37

Grcka je celo prvenstvo 2004-te igrala anti fudbal pa mi je opet bilo drago sto su osvojili. Sta bi bilo kad bi se sve vodilo raccunicom sta je ko zasluzio...

brat sergio#10
00:20

Dok se neki vuku po sudovima za ko zna kakve radnje, drugi dovode svoju repku u finale.

Crno belo smece
07:40

Klasicno decije razmisljanje

likurge
07:50

Pa i Mesi je odveo Argentinu u finale Copa America, samo su izgubili od Cilea. Ali druga stvar je bolji pokazatelj igre u reprezentaciji. Ronaldo je sa raspalim Portugalom (sem 2-3 igrača svi prosek) uspeo da stigne 4 puta u top 4 (2 finala čak), a Mesi je sa najboljom generacijom Argentine u istoriji imao 4 finala (3 copa, 1 svetsko) i nista nije osvojio. A u Argentini igraju pored Mesija - Iguain, Aguero, Di Maria, Laveci, Pastore, Maskerano... Igrao je čak i Tevez do svetskog prvenstva.