Ronaldo: "Real može da odbrani titulu u Ligi šampiona"

Autor: Beta Beta
nedelja 21.12.2014.
20:17
Izvor: Beta

Nakon pobede u finalu Svetskog prvenstva za klubove Kristijano Ronaldo je rekao da misli da ekipa može da ponovi uspeh iz prethodne sezone.

Beta/AP Photo/Christophe Ena

Fudbaler Real Madrida Kristijano Ronaldo rekao je danas da njegova ekipa ove sezone može da odbrani titulu evropskog šampiona.

Real je sinoć u Marakešu osvojio Svetsko klupsko prvenstvo, pošto je u finalu pobedio San Lorenco sa 2:0. To je četvrti trofej "kraljevskog" kluba u 2014. godini, posle Lige šampiona, Kupa kralja i Superkupa Evrope.

"Nadam se da će 2015. godina biti dobra koliko i 2014. godina i da ćemo osvojiti sve što smo ove godine osvojili. Posebno Ligu šampiona", rekao je Ronaldo, preneli su španski mediji.

Real je sinoć osvojio četvrtu titulu svetskog prvaka u klupskoj istoriji. Golove su postigli Serhio Ramos u 37. i Garet Bejl u 51. minutu.

"Osvajanje Svetskog klupskog prvenstva je istorijska stvar koja će imati posebno mesto u mom životu.

To će mi dati motivaciju da idem napred. Zahvalan sam svima koji su mi pomogli to da ostvarim