subota 19.11.2016.
21:15

Real poveo protiv Atletika.

Beta/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

Fudbaleri Atletika i Reala od 20.45 igraju veliki derbi 12. kola Lige Primere, a gosti vode 1:0.

Real je poveo u 23. minutu golom Kristijana Ronalda, koji je uz mnogo sreće savladao Oblaka. Portugalac je izveo slobodan udarac, a lopta je na putu do gola zakačila živi zid i prevarila slovenačkog golmana.

Zanimljivo, Ronaldo je pogodio protiv Atletika nakon 34 udaraca ka golu gradskog rivala.

30 Komentara

HHadzimontagic
Saturday, 19.11.2016
23:40

Bili ja ja igramo se bilijara, dajemo mrtvacke golove sudije pomazu sviraju penale.

Backo
23:55

Bili ja i ti da se kladimo da ce Real unistiti malu barsu koja nema igru vec godinu dana?

Sunday, 20.11.2016
03:26

hocu opklada pred svima. Ako Barsa izgubi ja ne smijem ni jedan komentar napisati do nove godine, ako Real izgubi ti ne smijes napoisati ni jedan komentar do nove godine. Ti potvrdi opkladu.

Breaking Bad
01:32

Profesore fudbala, ko je bolja ekipa, Real ili Atletiko?

Backo
23:33

Real bez 5 prvotimaca unistava Atletikko.

23:11

У другом пол. само је Атлетико играо и онда пенал ни од куда!

P. S.
22:51

Šta je pogodio? Živi zid... pa to je pogađao i u prethodnih 70 slobodnjaka, samo se lopta nije odbijala u gol. A, da, sad sam se setio... ako se lopta odbije u gol onda je to njegova fantastična igra, a ako ne onda je 'samo' najzaslužniji za pobedu... :D

Feelz
22:51
Nikolaus
22:48

Odlicno Real izgleda,iako je oslabljen.Bravo za Zizua,sjajno postavljena taktika.

Los Vikingos
22:40

Neverovatno je to kako njega zvizduci i kritike cine da je sto bolji i bolji.nCeo stadion zvizdi, svi hejteri ga hejtuju (posebne cestitke hejterima sa ovog sajta) ali on opet daje golove. Idemo jos !!

Hala Madrid RM
22:39

Ofsajd Iska nije bio. Isko je mađionicar sa loptom, nijedan igrac nema takvu kontrolu lopte

Madridista
22:36

razbili smo ih za sada, ali poceo je da se budi atletiko pri kraju prvog poluvremena. Uglavnom igra je odlicna, atraktivna i koliko toliko efikasna. Isko magija

JamesR10
22:36

Bravooo!!!Samo nastavite tako kako ste igrali u prvom poluvremenu i idemo na pobedu!!!nHvala Bogu pa se Grizman ne primecuje.

BarsaSaMarsa10
22:34

Ovde je imao mnogo srece,ali onaj dribling kad je izbacio Godina je bio prava majstorija...

S-I-M-K-E_
22:34

Da li je realno da daje ovakve golove,da li je realno da ga miluje sreca stalno,dokle vise,dokle?

Eccentric
22:52

Sve je sreca svih 550 plus golova haha

23:42

Svaka cas za 550golova.Da je golman Butt sutirao penale za Real u svojoj 12godina karijeri, Koliko bi imao golova profesore fudbala.

22:33

Kakav način da zapečiš usta kritičarima! Slobodnjakom (uz dosta sreće, da se razumijemo) protiv Atletika.

23:17

Ajde vas trojica lupajte jos malo minusa malo je ovo :)

Eccentric
22:18

Konacno a dao najvise gola barseloni sevilji pa njima hahah covek je legenda

Boixos_Nois
23:17

Isto tako je i odigrao najviše utakmica protiv Atletika i Barselone (oko 30-ak protiv oba tima, a to je ukupno 60 utakmica). I konačno nego šta... U zadnjih 10 utakmica protiv njih ima 4 gola, a 3 su iz penala. Odličan učinak nema šta haha :D