Romi nije pomogao ni raspoloženi Ljajić, Siti slavio nakon penala

utorak 21.07.2015.
14:12

Roma je poražena od Sitija, nakon boljeg izvođenja penala.

Beta/AP Photo/Ronald Zak

Mančester Siti i Roma odigrali su prijateljski meč, u prvom poluvremenu su se istakli prvo Sterling, a potom i Pjanić, dok je u drugom delu igre na scenu stupio srpski fudbaler.

Srpski navijači su reagovali izjavom da je dao gol u stilu Stefana Babovića.

Sjajno je plasirao slobodan udarac i tako doneo izjednačenje svom timu u današnjoj utakmici, na kojoj je u 51. minutu prednost Sitiju od 2:1 doneo Ihenaćo na 'asistenciju' (čitaj početničku grešku) Ešlija Kola.

Ljajić je pogodio u 88. minutu, a istakao se i u penal seriji sjajno izvedeom panenkom.

Mančester Siti je bio snalažljiviji prilikom izvođenja penala, za Romu su neprecizni bili Keita i Dumbija, dok je jedini penal za Siti promašio Kolarov, koji je loptu poslao visoko iznad gola.