Roma uz mnogo sreće do novih bodova!

utorak 02.02.2016.
22:40

U prvoj utakmici 23. kola Serije A, Roma je kao gost savladala Sasuolo i tako upisala i drugi vezani trijumf. Berardi tragičar u domaćem timu!

Beta/AP Photo/Riccardo De Luca

Posle tri meseca posta, Roma je uspela da ostvari i jedan trijumf na gostujućim terenima u Seriji A.

Rimljani su večeras savladali Sasuolo sa 2:0, ali uz mnogo sreće u samom finišu meča.

Trijumf Spaletijevog tima najavio je Mohamed Salah, vodećim golom već u 11. minutu meča, a minimalnu prednost Rimljani su uspešno održavali sve do 87. minuta, kada je Naingolan skrivio jedanaesterac, zaradio crveni karton, ali Berardi nije bio precizan sa bele tačke!

On je loptu poslao iznad prečke, i tako izrastao u tragičara ove utakmice.

U poslednjim sekundama meča, El Šaravi je na asistenciju  Perotija sa desne strane, samo potvrdio trijumf Rome, postavivši konačnih 0:2.

Oba gola, kao i Berardijev promašeni penal možete da vidite OVDE.

Posle ovog trijumfa, Roma ima 41 osvojen bod, a Sasuolo je ostao na 33.