Rodžers: "Trebalo je da osvojimo sva tri boda"

Autor: Beta Beta
utorak 25.08.2015.
08:40
Izvor: Beta

Trener Liverpula smatra da je njegov tim trebalo da osvoji ceo plen iz derbija sa Arsenalom.

BETA/AP Photo/Vincent Thian

Trener fudbalera Liverpula Brendan Rodžers izjavio je posle remija sa Arsenalom da je njegova ekipa trebalo da osvoji sva tri boda i dodao da je tim pokazao da ima dobru osnovu, preneli su danas britanski mediji.

"Definitivno smo mogli da postignemo gol i trebalo je da se iz Londona vratimo sa tri boda. Veoma sam zadovoljan kako smo odigrali u prvom poluvremenu, samo ostaje žal što nismo tada postigli gol. Imali smo tada nalete, ali se Petr Čeh istakao sjajnim odbranama koje su osujetile naše pokušaje", rekao je Rodžers.

Fudbaleri Arsenala i Liverpula igrali su sinoć na stadionu Emirati u Londonu 0:0, u poslednjoj utakmici trećeg kola Premijer lige.

Liverpul je bio bolji i konkrentniji u prvom poluvremenu, ali je šuteve Kristijana Bentekea, Džejmsa Milnera i Roberta Firmina odlično branio Petr Čeh. Felipe Kutinjo pogodio je prečku i stativu.

Uprkos prvom remiju svoje ekipe, Rodžers je posle meča bio zadovoljan prikazanom igrom.

"Zadovoljan sam pogotovo igrom u odbrani, koja pokazuje da imamo dobru osnovu. Bilo je veoma bitno za nas da pokažemo da smo dobro organizovani u zadnjoj liniji. Naš nivo igre raste iz utakmice u utakmicu, a u principu smo odigrali odličnu utakmicu protiv vrhunskog tima", rekao je Rodžers.

Liverpul je treći na tabeli Premijer lige sa sedam bodova, tri više od devetoplasiranog Arsenala.

39 Komentara

Вук Милош Мими Петровић
Tuesday, 25.08.2015
15:08
Manipulator
12:55

Junajtedovci se vec tresu nakon pokazane igre.

the NormalOne
14:05

1. Poluvreme (izmedju 15min i 45min) nisam verovao da je to Liverpul,igra macke i misa ,u drugom su nam vratili al zato sto smo mi to hteli i povukli se.Rodzers je odlicno postavio taktiku.

AxweII
14:22

Nemaju jadnici za sta da se uhvate pa se hvataju na sudjenje...U lice im govorim da su pateticni...Sve i jedan...

Kralj Stiven
12:28

Da je Remzijev cist gol priznat verovatno bi se tok meca promenio,ali mi mozemo to samo da nagadjamo plus Oliver je ocajno vodio utakmicu.U prvom poluvremenu smo mogli da damo bar 2 gola,a u drugom da primimo isto toliko neverovatno koliko recimo Kutinja nece gol.Benteke zver uradio je sve kako treba za svih 90 minuta ( Ceh je fenomenalno odbranio onaj zicer ) provedenih na terenu,bekovi su nam odlicni kaoi zadnji vezni.Sa igrom i postavkom u vecini utakmice mi mozemo lagano da se nosimo sa svim ekipama u EPL.I izdvojio bih Ajba na kraju koji je u potpunosti zamenio Lalanu ne radeci nista kao i ovaj.

14:06

Jos gori je bio Ajb,grcevito se branimo lik stalno forsira jedan te isti dribling u stranu (ne zna sta je pas) i sve lopte je izgubio..

čombe
16:38

Pa zar nije ajb najveci talenat u europi??

kingbrenny
14:46

Ibe je vise skodio nama nego sto je doprineo. Morace Markovic/Origi/Ings da igraju umesto njega ako je istina da je Lalana (opet) povredjen. Jos se brat Danijel vraca za Junajted, ima ga gazimo ove sezone.

rabik
12:17

dobro si prosao u ova dva kola , da nije bilo sudije sad bi ti imao 3 boda umjesto 7 , stvarno sramota da engleske sudije ovako grese , upravu su wnger , murinjo pelegrini i van gal kad se stalno zale na sudije , pa pogledajte koliko se samo pomaz liverpulu

kingbrenny
14:46

Koliko je Howard Webb trofeja ukrao Liverpoolu i poklonio Junajtedu/Arsenalu i vreme je da mi imamo malo srece.

Denis Split
19:17

E ako ništa, sigurno je da Arsenalu nikada nisu pomagali sudci. A to šta nemate trofeja je vaš neuspjeh.

Zvezda_aa_YNWA
11:36

Sa ovakvom igrom ladno naa ceka borba za titulu. Ali 3-e mjesto i svi zadovoljni :-)

14:07

1. Poluvreme magija,uz malo srece mogli smo bar 3 da im uvaljamo..

ManUtdSrbija
11:34

Gle, gle, gle, gle Irskog mesara, nije spomenuo KARAKTER! Sta li ce to da bude!? :D

Stefan_Chelsea(Sic)
10:52

Mogli ste sva tri a mogli ste I ni jedan bod da osvojite

AC Milan-najtrofejniji klub na svetu
10:45

Pogodi dve stative i odma hoce ceo plen, a to sto je Arsenalu ponisten cist gol, i sto je ostecen za penal, to nikom nista. Bolje mu je da ne komentarise.

15:11

zaboravio si prečku Kutinja, i obaranje Bentekea u šesnaest

22:45

Nisam ja nista zaboravio. Posle Bornmauta, ostecen je i Arsenal.

čombe
16:40
liverpoolfc
10:26

Da mi uzmemo tri boda protiv West Hema u sledecoj utakmici i bice sve u redu.

noomac
10:17

Zahvali se ti sto nam ponistise go na pravdi boga, tome se ti zahvala!!!!!!!!!!!!

Poznavalac
10:01

Ne treba biti nerealan,bod je puna kapa..u prvom delu smo igrali jako dobro ali u drugom su tobdzije dominirale i remi je najpravedniji ishod.

14:11

Igrali su tako jer se Rpdzers povukao i to dozvolio,imao je plan j to cenim..

Poetry in motion
10:00

Mozda da se rizikovalo sa ubacivanjem drugog spica, umesto povlacenja sa Rositerom. Ajb iz meca u mec sve manje pokazuje, dok Markovica nema ni na klupi.

MANUTD
09:56

Trebali ste vi da imate gol u mrezi da sudije nisu naklonjene liverpulu. Naravno, sada kada su sudije donele 6 bodova u 2 kola, liveprulovi simpatizeri kazu da su sudije samo ljudi i da je ljudski gresiti ali kada sudije poguraju Junajted onda je to namesteno i radi se u korist Junajteda. Koje licemerje.

kingbrenny
14:48

A vi ste trebali da ostanete na nekih desetak titula ali sudije vam ih poklonise koliko neces. To ti nesto nije smetalo jeli? To nije licemerno?

MANUTD
15:36

Slobodno iznesi dokaze i validne argumente o tome ko je koliko puta pocascen i zakinut od strane sudija u PL. Te klevete bez cinjenica su price za malu decu.

15:12
AxweII
09:51

Nema veze i ovako ostati neporazen protiv Arsenala u gostima nije mala stvar...Za sada odlican start sezone zahvaljujuci sjajnim pojacanjima pogotovo na bekovskim pozicijama...Jos kada se uigra i navikne na brzu PL Firmino pa tu je i povratak Staridza....Treba biti optimistican za ovu sezonu...Za dve klase smo jaci nego prosle sezone.

09:48

Sad ga i rodzers malo pretera, ali tako se to radi.. zamislite samo sta bi murinjo rekao da je odigrao ovakvu utakmicu protiv arsenala.. sve je to dizanje samopouzdanja.. idemo dalje.. YNWA

kingbrenny
09:48

Kako ste stavili reci u usta coveku, svaka vam cast.

09:37

E ovo je vec jadno i podseca na prevodioca..Mi smo njih zgazioi u 1. Poluvremenu,oni nas u 2. Pa je remi realan ishod..

Miloš82
09:11

Falio je Henderson, ima laksu povredu stopala, dobar rezultat po nas, dobro si stratovali sezonu, treba da se uigra mnogo novih igraca, pre svega Bwnteke i Firmino, imaomo odlicnu ekipu, jos kad bi klupu pojacali veznjakom,sto se i danas pokazalo.