Remzi rešeta, braća Rusi u neverici, Akinfejev kao Vanja Grbić!

ponedeljak 20.06.2016.
21:46

Poluvreme je na utakmiicama poslednjeg kola Grupe B na Evropskom prvenstvu i po svemu sudeći, reprezentativci Rusije će večeras ''spakovati kofere''.

Screenshot: You Tube

Naime, posle prvih 45 minuta utakmice između Rusije i Velsa, rezultat je 2:0 u korist Velšana, golovima Remzija i Tejlora, a njihovo vođstvo moglo je da bude još ubedljivije da su iskoristili i ove šanse koje možete da viidiite u prilogu.

Izraz lica pojedinih ruskih navijača najbolje ilustruje kako se oni večeras osećaju zbog onoga što vide na terenu.

Istovremeno, Engleska i Slovačka su prvo poluvreme završili bez golova, 0:0, iako su Englezi bili bliži vođstvu...

A pogledajte i kako je ruski golman Akinfejev odbojkaškim potezom zaustavio fenomenalni projektil Arona Remzija.