petak 05.05.2017.
22:40

Fudbaleri Sent Etjena i Bordo remizirali su na premijeri 36. kola francuskog šampionata.

EPA/IAN LANGSDON

Na stadionu "Žefri Žišar" nije bilo pobednika, iako je Bordo vodio u dva navrata n kraju je bilo 2:2 (1:1).

Poveli su gosti u 42. minutu, strelac je sa kreča bio talentovani Unas.

Ipak, u poslednjem minutu prvog dela domaći dolaze do poravnanja, strelac je bio Robert Berić, nakon maestralnog pasa Romana Hamume.

Slovenac je ostao sam pred iskusnim Karasoom, nakon što mu je petom, u maniru najvećih fudbalskih majstora, Hamuma prosledio loptu.

Pogledajte kako je to izgledalo.

Nakon samo pet minuta igre u nastavku, Plašil nakon centaršuta Unasa sa desne strane, šalje glavom loptu sa prve na drugu stativu, tamo se našao Labord, koji vraća prednost "Žirondincima".

Igrao se 64. minut, kada su domaći poravnali, najbolje se nakon kornera i gužve snašao Pažo.

Do kraja nije bilo golova, u prvom minutu nadoknade je zabeležen i jedan crveni karton za goste, kada je štoper Paloa zaradio direktno isključenje.

U redovima Bordoa, čitav meč na klupi presedeli su srpski internacionalci Milan Gajić i Vukašin Jovanović.