16:10
Izvor: Beta

U meču između timova koji se nalaze u mirnoj luci, nije bilo pobednika.

Beta/AP Photo/Marco Vasini

Fudbaleri Sasuola i Torina odigrali su danas nerešeno 1:1 u prvoj nedeljnoj utakmici 31. kola italijanske Serije A.

Utakmicu su obeležila dva jedanaesterca. Zanimljivo je da je prvo defanzivac Torina Kamil Glik u 45. minutu u svom jedanaestercu oborio Antonija Floro Floresa, a onda je u 58. bila obrnuta situacija - tada je Flores načinio prekršaj nad Glikom, pa je arbitar dosudio penal.

Siguran izvodjač penala za Sasuolo bio je Domeniko Berardi u prvom minuutu sudijske nadoknade vremena, dok je gol za Torino postigao Fabio Kvaraljela u 59. minutuk, takodje sa bele tačke.

Sasuolo posle ovog remija zauzima 12. mesto sa 36 bodova, dok je Torino osmi sa 44.

I jedni i drugi su veoma daleko od zone ispadanja, a Torino ima još izgleda da se nađe u Evropi sldeće godine, i nema sumnje da će dati sve od sebe da opet zaigraju u Ligi Evrope, a da li će uspeti ostaje da vidimo u nastavku sezone.